Konstrukcje drewniane – sprawdzona technologia budowy

Budowa domu to duża inwestycja w przyszłość. Nowoczesny budynek mieszkalny powinien zatem wyróżniać się solidną konstrukcją, funkcjonalnością, energooszczędnością i gwarantować codzienny komfort. Idealnie, jeśli do jego budowy wykorzystano dodatkowo ekologiczne materiały, które zapewnią przyszłym mieszkańcom zdrową atmosferę. Wszystkie te zalety posiadają domy szkieletowe. Budynki oparte o konstrukcje drewniane to doskonała alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań. Warszawa, a zwłaszcza jej przedmieścia i wiele innych miast w Polsce zaczyna promować trend, w którym odchodzi się od nieekologicznego betonu.

Konstrukcje drewniane – sprawdzona technologia budowy

Nasza firma od wielu lat zajmuje się stawianiem całorocznych domów szkieletowych o dowolnych metrażach i w różnorodnych standardach. Wykorzystujemy sprawdzony system budowy, oparty na indywidualnych projektach. Czerpiemy z dużego doświadczenia oraz najnowocześniejszych technologii, biorąc pod uwagę potrzeby każdego klienta. Obszar naszych działań to m.in. województwo mazowieckie.

W naszej pracy stosujemy projekty konstrukcji drewnianych, które zapewniają maksymalną energooszczędność, jak również wytrzymałość. To rozwiązanie na całym świecie zdobywa coraz większe grono zwolenników. Budynki szkieletowe nawet w europejskim klimacie sprawdzają się znakomicie. Stosując niezawodne materiały możemy stworzyć dom, który będzie służył przez wiele lat, a w dłuższej perspektywie pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wśród miast, w których najczęściej realizowaliśmy projekty oparte o konstrukcje drewniane Warszawa znajduje się na pierwszym miejscu.

Dom szkieletowy – szybko, niedrogo i ekologicznie

Jedną z najważniejszych zalet domów szkieletowych jest tempo ich budowy. Całość realizacji nie trwa miesiącami czy nawet latami, jak w przypadku tradycyjnych technologii murowanych, ale może zamknąć się nawet w kilku tygodniach. Takie prace prowadzi się bez względu na porę roku. To idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na czasie.

Bardzo duży atut konstrukcji drewnianych to również niższe koszty. Postawienie tzw. domu kanadyjskiego jest znacznie tańsze niż murowanego. To jednak nie jedyne oszczędności. Budynki tego typu charakteryzują się także świetną energooszczędnością i parametrami termicznymi. W zimie szybko się nagrzewają, a latem ułatwiają zachowanie w swoich wnętrzach przyjemnego chłodu. Łatwo dopasować je do przeróżnych warunków zabudowy. Szkieletowa budowa umożliwia zastosowanie nowoczesnych technologii, takich jak ogrzewania podłogowe, rekuperacja czy systemy inteligentnego sterowania domem.

Jeśli szukają Państwo specjalistów budujących domy szkieletowe Warszawa to miasto, wokół którego powstała już niejedna nasza realizacja. Dla dziesiątek klientów stworzyliśmy projekty, które oprócz wysokiej wydajności energetycznej oraz właściwości ekologicznych, są estetyczne, komfortowe i trwałe. Realizując zlecenie, zwracamy uwagę na każdy detal i pozostajemy w nieustannym kontakcie z klientem, by maksymalnie dopasować konstrukcję do jego wymagań. Tworzymy przestrzeń, w której mieszka się komfortowo, bezpiecznie i zdrowo.

Nasze realizacje

Kontakt

  Bama Usługi Ogólnobudowlane Bartłomiej Banaś

  Grabówek 7a

  07-416 Olszewo-Borki

  NIP: 7582161011

  tel. 513 313 478

  biuro@bama.org.pl