Polecany cieśla warmińsko mazurskie

Dach jest jednym z najistotniejszych, a przy tym najtrudniejszych w realizacji elementów składowych budynku. Od jego prawidłowego wykonania zależy komfort życia mieszkańców. Dlatego też wybierając cieślę do postawienia dachu, warto zdecydować się na sprawdzonego, polecanego przez klientów specjalistę.

Cieśla z doświadczeniem – województwo warmińsko mazurskie

Nasza firma od wielu lat świadczy kompleksowe, profesjonalne usługi ciesielskie. Specjalizujemy się w wykonywaniu, obróbce, remoncie lub modernizowaniu więźby dachowej, ale z powodzeniem realizujemy też inne prace, np. drewniane budynki, wiaty narzędziowe albo altany. W pracy stosujemy wyłącznie najlepszej jakości materiały, jak również nowoczesne, wysokiej klasy narzędzia czy urządzenia. Pozwalają one na sprawne, szybkie, a przede wszystkim skuteczne wykonanie powierzonego zadania.

Województwo warmińsko mazurskie, a w szczególności Olsztyn i okolice miasta to główny obszar działania naszej firmy, ale nie jedyny. Od długiego czasu obsługujemy inwestycje na terenie całej Polski. Naszą ofertę kierujemy do klientów prywatnych oraz biznesowych. Możemy się poszczycić bogatym portfolio oraz wieloma referencjami od zadowolonych osób. W ciągu wielu lat pracy zrealizowaliśmy szereg usług ciesielskich dotyczących budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej, usługowych czy innego rodzaju konstrukcji, np. stajni. Gwarantujemy korzystne, konkurencyjne ceny. Służymy również fachowym doradztwem w zakresie m.in. wyboru odpowiednich materiałów czy rodzaju dachu.

Dachy solidne, trwałe, funkcjonalne

Nasz cieśla realizuje wszystkie prace z wyjątkową starannością oraz precyzją, dbając o najmniejsze detale. Dokładność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę gwarantują, że powstałe na naszej więźbie dachy są bardzo wytrzymałe, szczelne oraz funkcjonalne. Lekka, a równocześnie stabilna konstrukcja skutecznie zabezpiecza wnętrze obiektu przed utratą ciepła, jak również wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nasze wyroby cechują się ponadto estetycznym wyglądem.

Nasze realizacje

Kontakt

  Bama Usługi Ogólnobudowlane Bartłomiej Banaś

  Grabówek 7a

  07-416 Olszewo-Borki

  NIP: 7582161011

  tel. 513 313 478

  biuro@bama.org.pl