Cieśla podlaskie

Nasza firma oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi ciesielskie oraz ogólnobudowlane. Specjalizujemy się przede wszystkim w wykonywaniu więźb dachowych, ale świadczymy także usługi w zakresie renowacji oraz konserwacji obiektów zabytkowych czy sakralnych, konstrukcji domów szkieletowych na wcześniej wykonanych fundamentach, jak również odgrzybiania konstrukcji drewnianych. Są to zadania, których wykonanie należy powierzyć profesjonalnym firmom, posiadającym odpowiednio wykwalifikowany personel. Nasza firma funkcjonuje już od ponad dziesięciu lat, posiadamy więc potrzebne doświadczenie. Dysponujemy też nowoczesnym, specjalistycznym zapleczem technicznym. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami, jak i osobami prywatnymi. Gwarantujemy wysoką jakość i terminowość usług, a także przystępne ceny. Nasza siedziba znajduje się w Olszewie-Borkach niedaleko Ostrołęki, ale działamy na szerokim terytorium, obejmującym województwo podlaskie.

Gwarancja najwyższej jakości

Jeśli potrzebują Państwo usług, których wykonaniem zajmuje się cieśla, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zamieszczoną na stronie internetowej. Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu drewnianych konstrukcji, przede wszystkim więźb dachowych, domów szkieletowych, ale także w rekonstrukcji, konserwacji czy też renowacji drewnianych zabytków oraz usuwaniu pleśni i grzybów. Realizujemy zlecenia z pomocą najnowocześniejszych technologii, jak również skutecznych środków chemicznych. Wszystkie te czynności powierzamy naszemu wyspecjalizowanemu personelowi, który zapewnia wysoką jakość usług.

Województwo podlaskie to obszar, na którym konstrukcje drewniane cieszą się dużą popularnością, dlatego każdy działający tu cieśla ma dużo pracy. Dysponujemy jednak wystarczającą ilością pracowników, aby zagwarantować szybkie terminy wykonania usług i zmieścić się w wyznaczonym czasie. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszej oferty, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem podanego numeru telefonu, adresu e-mail lub formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące naszych usług.

Kontakt

  Bama Usługi Ogólnobudowlane Bartłomiej Banaś

  Grabówek 7a

  07-416 Olszewo-Borki

  NIP: 7582161011

  tel. 513 313 478

  biuro@bama.org.pl