Usługi ciesielskie Warszawa

Wykonywanie konstrukcji drewnianych, a także ich konserwacja, to zadania, które należy powierzyć profesjonalistom. Nasza firma od ponad dziesięciu lat oferuje fachowe i kompleksowe usługi ciesielskie. Naszą specjalnością są więźby dachowe, realizujemy także takie zlecenia, jak konstrukcje domów szkieletowych, renowacja i rekonstrukcja drewnianych zabytków lub obiektów sakralnych oraz usuwanie pleśni, jak również grzybów z powierzchni drewnianych. Siedziba firmy mieści się w Olszewie-Borkach niedaleko Ostrołęki, ale działamy na rozległym terenie. W jego granicach znajduje się Warszawa, całe województwo mazowieckie, a także Podlasie oraz Mazury. Gwarantujemy wysoką jakość usług i terminowość, w czym pomaga nam wieloletnie doświadczenie oraz korzystanie z profesjonalnego, najnowocześniejszego zaplecza technicznego. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. Jeśli potrzebny jest Państwu cieśla do wykonania drewnianych konstrukcji albo fachowiec do konserwacji, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług ciesielskich, dostępnych dla mieszkańców Warszawy, całego Mazowsza, jak również okolic.

Sprawdzony cieśla w województwie mazowieckim

Cieśla to wciąż bardzo potrzebny zawód. Bez jego pomocy nie obędzie się podczas budowy domu lub innego budynku opartego na drewnianej konstrukcji, jeśli ma on bezpiecznie służyć przez wiele lat. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i dużych firm – posiadamy długi staż w pracy z obydwoma rodzajami klientów. Świadczymy profesjonalne usługi ciesielskie w zakresie tworzenia wytrzymałych więźb dachowych czy stawiania solidnych domów szkieletowych na przygotowanych wcześniej fundamentach. Zajmujemy się również konserwacją, wzmocnieniem, renowacją, a także rekonstrukcją zabytkowych obiektów drewnianych, w tym także sakralnych. Ponadto, oferujemy także pomoc w odgrzybianiu drewna i usuwaniu z niego pleśni, do czego używamy najnowocześniejszych technologii oraz skutecznych, sprawdzonych środków chemicznych. Posiadamy wykwalifikowany personel techniczny i doświadczonych cieślów, dzięki czemu możemy zapewnić wysoką jakość usług, jak również terminowe wykonanie prac. Każde zlecenie traktujemy poważnie, podchodząc do niego indywidualnie.

Jeśli potrzebny Państwu cieśla Warszawa znajduje się na terytorium objętym naszą działalnością, podobnie jak całe województwo. Pragnąc skorzystać z naszych usług lub w przypadku pytań, zapraszamy do skorzystania z podanego na stronie adresu e-mail, numeru telefonu lub formularza kontaktowego. Z przyjemnością udzielimy wszelkich porad, jak również odpowiedzi lub od razu zaproponujemy termin wykonania zlecenia.

Nasze realizacje

Kontakt

  Bama Usługi Ogólnobudowlane Bartłomiej Banaś

  Grabówek 7a

  07-416 Olszewo-Borki

  NIP: 7582161011

  tel. 513 313 478

  biuro@bama.org.pl