Domy szkieletowe profesjonalnie – Białystok i okolice

Proponujemy kompleksowe, w pełni profesjonalne usługi z zakresu budowy domów szkieletowych. Białystok jest głównym obszarem naszego działania, ale od lat z powodzeniem obsługujemy również osoby z dalszych miejscowości, w tym również z ościennych województw. Posiadamy duże doświadczenie oraz nowoczesne, bardzo dobre zaplecze techniczne, dzięki czemu realizujemy usługi na najwyższym poziomie. Możemy się poszczycić wieloma referencjami od zadowolonych klientów. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, przedsiębiorstw, jak też instytucji. Budujemy domy jedno- i wielorodzinne, a także obiekty usługowe, użyteczności publicznej oraz wiele innych.

Zapewniamy korzystne, konkurencyjne ceny, ustalane indywidualnie na podstawie konkretnych wytycznych inwestora oraz jego projektu. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Gwarantujemy uczciwość, terminowe, sprawne przeprowadzenie prac oraz fachowe doradztwo specjalistów.

Budowa domu szkieletowego pod klucz

W zależności od wymagań klienta, realizujemy budowę domów szkieletowych do stanu zamkniętego, deweloperskiego albo pod klucz. Stawiamy obiekty na terenie budowy na wcześniej wykonanych fundamentach, z materiałów powierzonych przez Klienta. Służymy również pomocą w zakresie m.in. wyboru najbardziej odpowiedniego surowca.

Solidne i funkcjonalne domy szkieletowe Białystok

Realizujemy obiekty w technologii kanadyjskiej oraz szwedzkiej. Budowane przez nas domy szkieletowe cechują się wysoką precyzją wykonania, trwałością oraz użytecznością. Są ciepłe, zdrowe oraz ekonomiczne – zarówno w budowie, jak i późniejszym utrzymaniu. Oferujemy realizację obiektów według dowolnego projektu, również w standardzie energooszczędnym lub pasywnym. Nasze domy charakteryzują się lekką, a przy tym stabilną konstrukcją, szybką budową (postawienie domu zajmuje zazwyczaj 2-3 miesiące) oraz bardzo estetycznym wyglądem. Stawiamy je przez cały rok, również w okresie jesienno-zimowym, pod warunkiem odpowiedniej temperatury oraz pogody.

Kontakt

  Bama Usługi Ogólnobudowlane Bartłomiej Banaś

  Grabówek 7a

  07-416 Olszewo-Borki

  NIP: 7582161011

  tel. 513 313 478

  biuro@bama.org.pl