Konstrukcje dachowe

Specjalnością naszej firmy jest budowa dachów drewnianych. Wykonujemy solidne oraz niezawodne konstrukcje pod pokrycia dachowe dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz dowolnych, innych obiektów. Realizujemy zarówno proste, jak i najbardziej nietypowe projekty więźby dachowej, gwarantując terminowość, wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście do klienta. Zasięgiem naszych usług objęta jest cała Warszawa oraz okoliczne miejscowości. Zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

Budowa dachów w Warszawie

Więźba dachowa to rodzaj konstrukcji drewnianej, która ma na celu rozkładanie obciążeń powodowanych przez wybrane pokrycie dachowe zastosowane na budynku. Drewnienie konstrukcje cieszą się dużą popularnością wśród inwestorów budynków mieszkalnych oraz obiektów przemysłowych lub usługowych. Zaletą tego rodzaju rozwiązań jest niewątpliwie możliwość zastosowania ich niezależnie od wybranego rodzaju pokrycia dachowego: blachy powlekanej, dachówki ceramicznej albo cementowej czy pozostałych, dostępnych na rynku rozwiązań. Budowa dachów opartych o więźbę drewnianą to szybki proces, który gwarantuje trwałość niezależnie od warunków atmosferycznych. Poszczególne elementy więźby, takie jak krokwie, łaty, kontrłaty, wiązary dachowe, zastrzały czy płatwie, spełniają swoje określone funkcje, składając się na wytrzymałą i solidną konstrukcję pod wybrany typ pokrycia. Warszawa pozwala nam zdobywać cenne doświadczenie przy różnego rodzaju inwestycjach, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez naszą firmę usług.

Najważniejsze zalety drewnianej konstrukcji dachu

Podstawową korzyścią z wyboru drewna jako materiału do budowy dachu jest powszechność tego budulca. To powoduje, że na przestrzeni lat rozwiązane zostały wszystkie najważniejsze problemy technologiczne. Drewniana więźba dachowa zapewnia optymalną elastyczność całej konstrukcji, z możliwością jej dowolnego kształtowania, rozbudowy oraz modyfikacji, dzięki zastosowaniu odpowiednich elementów. Jednocześnie, drewno pozwala na realizację dowolnej architektury, począwszy od prostych projektów dwuspadowych, poprzez popularne dachy kopertowe, aż po najbardziej nietypowe i skomplikowane konstrukcje.

Jeśli interesuje Państwa budowa dachów Warszawa jest miastem, na którego obszarze świadczymy nasze profesjonalne usługi. Zapraszamy do kontaktu – gwarantujemy indywidualne podejście do klienta, szybkie terminy realizacji oraz przystępne ceny. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych, jak również firmy. Z przyjemnością wykonamy konstrukcję dachową w pełni odpowiadającą wszelkim Państwa potrzebom.

Nasze realizacje

Kontakt

  Bama Usługi Ogólnobudowlane Bartłomiej Banaś

  Grabówek 7a

  07-416 Olszewo-Borki

  NIP: 7582161011

  tel. 513 313 478

  biuro@bama.org.pl